Elbe-Labe-Liga

Season canceled

 

Spielplan

12.10.2019
00:00 Uhr
HSG Freiberg
SG EHV Nickelhütte Aue
SH 01 "Chemik" Lovosice
10:0
12.10.2019
00:00 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 01 "Chemik" Lovosice
0:10
12.10.2019
00:00 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HK FCC Mésto Lovosice
SH 01 "Chemik" Lovosice
0:10
12.10.2019
00:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
SG EHV Nickelhütte Aue
SH 01 "Chemik" Lovosice
10:0
12.10.2019
00:00 Uhr
HK Banik Most
SG EHV Nickelhütte Aue
SH 01 "Chemik" Lovosice
10:0
12.10.2019
09:00 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
HK Banik Most
SH 01 "Chemik" Lovosice
19:9
12.10.2019
09:35 Uhr
TJ LOKOMOTIVA Louny
HSV Dresden e.V.
SH 01 "Chemik" Lovosice
14:14
12.10.2019
10:10 Uhr
HSG Freiberg
HK FCC Mésto Lovosice
SH 01 "Chemik" Lovosice
9:13
12.10.2019
10:45 Uhr
HK Banik Most
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 01 "Chemik" Lovosice
8:15
12.10.2019
11:20 Uhr
HSV Dresden e.V.
HSG Freiberg
SH 01 "Chemik" Lovosice
11:18
12.10.2019
11:55 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 01 "Chemik" Lovosice
15:9
12.10.2019
12:30 Uhr
HK Banik Most
HSV Dresden e.V.
SH 01 "Chemik" Lovosice
10:15
12.10.2019
13:05 Uhr
TJ LOKOMOTIVA Louny
HSG Freiberg
SH 01 "Chemik" Lovosice
10:15
12.10.2019
13:40 Uhr
HSV Dresden e.V.
HK FCC Mésto Lovosice
SH 01 "Chemik" Lovosice
16:16
12.10.2019
14:15 Uhr
HSG Freiberg
HK Banik Most
SH 01 "Chemik" Lovosice
12:10
27.10.2019
08:30 Uhr
HSV Dresden e.V.
HK FCC Mésto Lovosice
SH 121. Oberschule, Prohlis
9:18
27.10.2019
09:00 Uhr
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
20:12
27.10.2019
09:30 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
15:9
27.10.2019
10:00 Uhr
HK Banik Most
HSV Dresden e.V.
SH 121. Oberschule, Prohlis
13:19
27.10.2019
10:30 Uhr
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
10:11
27.10.2019
11:00 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HK FCC Mésto Lovosice
SH 121. Oberschule, Prohlis
14:12
27.10.2019
11:30 Uhr
HSV Dresden e.V.
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
13:11
27.10.2019
12:00 Uhr
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
HK FCC Mésto Lovosice
SH 121. Oberschule, Prohlis
15:20
27.10.2019
13:30 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
18:11
27.10.2019
14:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
SH 121. Oberschule, Prohlis
14:13
27.10.2019
14:30 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
20:6
27.10.2019
15:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
SG EHV Nickelhütte Aue
SH 121. Oberschule, Prohlis
10:20
27.10.2019
15:30 Uhr
TJ LOKOMOTIVA Louny
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
21:7
27.10.2019
16:00 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
SH 121. Oberschule, Prohlis
19:11
27.10.2019
16:30 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
21:8
03.11.2019
08:00 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 01 "Chemik" Lovosice
10:2
03.11.2019
08:30 Uhr
HK Chomutov
HSV Dresden e.V.
SH 01 "Chemik" Lovosice
5:18
03.11.2019
09:00 Uhr
HC Elbflorenz
USV TU Dresden
SH 01 "Chemik" Lovosice
15:12
03.11.2019
09:30 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
HK Chomutov
SH 01 "Chemik" Lovosice
14:3
03.11.2019
10:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
HC Elbflorenz
SH 01 "Chemik" Lovosice
16:10
03.11.2019
10:30 Uhr
USV TU Dresden
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 01 "Chemik" Lovosice
8:6
03.11.2019
11:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
HK FCC Mésto Lovosice
SH 01 "Chemik" Lovosice
7:11
03.11.2019
11:30 Uhr
HK Chomutov
HC Elbflorenz
SH 01 "Chemik" Lovosice
3:11
03.11.2019
12:00 Uhr
USV TU Dresden
HK FCC Mésto Lovosice
SH 01 "Chemik" Lovosice
15:14
03.11.2019
12:30 Uhr
TJ LOKOMOTIVA Louny
HK Chomutov
SH 01 "Chemik" Lovosice
10:7
03.11.2019
13:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
USV TU Dresden
SH 01 "Chemik" Lovosice
13:13
03.11.2019
13:30 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
HC Elbflorenz
SH 01 "Chemik" Lovosice
15:11
03.11.2019
14:00 Uhr
TJ LOKOMOTIVA Louny
HSV Dresden e.V.
SH 01 "Chemik" Lovosice
8:14
03.11.2019
14:30 Uhr
HK Chomutov
USV TU Dresden
SH 01 "Chemik" Lovosice
6:17
03.11.2019
15:00 Uhr
HC Elbflorenz
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 01 "Chemik" Lovosice
12:7
21.12.2019
08:30 Uhr
HSV Dresden e.V.
HK FCC Mésto Lovosice
SH 121. Oberschule, Prohlis
10:17
21.12.2019
09:00 Uhr
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
28:10
21.12.2019
09:30 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
16:10
21.12.2019
10:00 Uhr
HK Banik Most
HSV Dresden e.V.
SH 121. Oberschule, Prohlis
12:19
21.12.2019
10:30 Uhr
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
17:9
21.12.2019
11:00 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HK FCC Mésto Lovosice
SH 121. Oberschule, Prohlis
13:12
21.12.2019
11:30 Uhr
HSV Dresden e.V.
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
19:15
21.12.2019
12:00 Uhr
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
HK FCC Mésto Lovosice
SH 121. Oberschule, Prohlis
13:20
21.12.2019
13:30 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
19:12
21.12.2019
14:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
SH 121. Oberschule, Prohlis
17:15
21.12.2019
14:30 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
18:5
21.12.2019
15:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
SG EHV Nickelhütte Aue
SH 121. Oberschule, Prohlis
8:20
21.12.2019
15:30 Uhr
TJ LOKOMOTIVA Louny
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
19:10
21.12.2019
16:00 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
SH 121. Oberschule, Prohlis
18:15
21.12.2019
16:30 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
15:9
23.02.2020
09:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
HK FCC Mésto Lovosice
SH 121. Oberschule, Prohlis
11:19
23.02.2020
09:30 Uhr
HSG Freiberg
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
15:14
23.02.2020
10:00 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
11:10
23.02.2020
10:30 Uhr
HK Banik Most
HSV Dresden e.V.
SH 121. Oberschule, Prohlis
13:13
23.02.2020
11:00 Uhr
HSG Freiberg
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
14:9
23.02.2020
11:30 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HK FCC Mésto Lovosice
SH 121. Oberschule, Prohlis
13:13
23.02.2020
12:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
12:17
23.02.2020
12:30 Uhr
HSG Freiberg
HK FCC Mésto Lovosice
SH 121. Oberschule, Prohlis
12:18
23.02.2020
13:00 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
15:12
23.02.2020
13:30 Uhr
HSV Dresden e.V.
HSG Freiberg
SH 121. Oberschule, Prohlis
12:18
23.02.2020
14:00 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
22:14
23.02.2020
14:30 Uhr
HSV Dresden e.V.
SG EHV Nickelhütte Aue
SH 121. Oberschule, Prohlis
6:17
23.02.2020
15:00 Uhr
TJ LOKOMOTIVA Louny
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
17:13
23.02.2020
15:30 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HSG Freiberg
SH 121. Oberschule, Prohlis
14:12
23.02.2020
16:00 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
18:10
12.09.2020
09:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
HK FCC Mésto Lovosice
SH 121. Oberschule, Prohlis
12.09.2020
09:30 Uhr
HSG Freiberg
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
12.09.2020
10:00 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
12.09.2020
10:30 Uhr
HK Banik Most
HSV Dresden e.V.
SH 121. Oberschule, Prohlis
12.09.2020
11:00 Uhr
HSG Freiberg
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
12.09.2020
11:30 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HK FCC Mésto Lovosice
SH 121. Oberschule, Prohlis
12.09.2020
12:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
12.09.2020
12:30 Uhr
HSG Freiberg
HK FCC Mésto Lovosice
SH 121. Oberschule, Prohlis
12.09.2020
13:00 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
12.09.2020
13:30 Uhr
HSV Dresden e.V.
HSG Freiberg
SH 121. Oberschule, Prohlis
12.09.2020
14:00 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
12.09.2020
14:30 Uhr
HSV Dresden e.V.
SG EHV Nickelhütte Aue
SH 121. Oberschule, Prohlis
12.09.2020
15:00 Uhr
TJ LOKOMOTIVA Louny
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
12.09.2020
15:30 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HSG Freiberg
SH 121. Oberschule, Prohlis
12.09.2020
16:00 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 121. Oberschule, Prohlis
13.09.2020
09:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
HSG Freiberg
SH 121. Oberschule, Prohlis
13.09.2020
10:20 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
HK Banik Most
SH 121. Oberschule, Prohlis
13.09.2020
11:40 Uhr
HK Banik Most
HSV Dresden e.V.
SH 121. Oberschule, Prohlis
13.09.2020
13:00 Uhr
HSG Freiberg
HK FCC Mésto Lovosice
SH 121. Oberschule, Prohlis
13.09.2020
14:20 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
HSV Dresden e.V.
SH 121. Oberschule, Prohlis
13.09.2020
15:40 Uhr
HK Banik Most
HSG Freiberg
SH 121. Oberschule, Prohlis
19.09.2020
08:30 Uhr
HK Banik Most
HK FCC Mésto Lovosice
SH 01 "Chemik" Lovosice
19.09.2020
09:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 01 "Chemik" Lovosice
19.09.2020
09:35 Uhr
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
SG EHV Nickelhütte Aue
SH 01 "Chemik" Lovosice
19.09.2020
10:05 Uhr
HK Banik Most
HSV Dresden e.V.
SH 01 "Chemik" Lovosice
19.09.2020
10:40 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
SG EHV Nickelhütte Aue
SH 01 "Chemik" Lovosice
19.09.2020
11:25 Uhr
TJ LOKOMOTIVA Louny
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
SH 01 "Chemik" Lovosice
19.09.2020
11:45 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HK Banik Most
SH 01 "Chemik" Lovosice
19.09.2020
12:45 Uhr
HSV Dresden e.V.
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
SH 01 "Chemik" Lovosice
19.09.2020
13:15 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 01 "Chemik" Lovosice
19.09.2020
13:50 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
HSV Dresden e.V.
SH 01 "Chemik" Lovosice
19.09.2020
14:20 Uhr
TJ LOKOMOTIVA Louny
HK Banik Most
SH 01 "Chemik" Lovosice
19.09.2020
14:55 Uhr
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
HK FCC Mésto Lovosice
SH 01 "Chemik" Lovosice
19.09.2020
15:25 Uhr
SG EHV Nickelhütte Aue
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH 01 "Chemik" Lovosice
19.09.2020
16:00 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
HSV Dresden e.V.
SH 01 "Chemik" Lovosice
19.09.2020
16:30 Uhr
HSG Rottluf/Lok Chemnitz
HK Banik Most
SH 01 "Chemik" Lovosice
26.09.2020
08:00 Uhr
HC Elbflorenz
USV TU Dresden
SH Gymnasium Pieschen
26.09.2020
08:30 Uhr
HK Chomutov
HSV Dresden e.V.
SH Gymnasium Pieschen
26.09.2020
09:00 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH Gymnasium Pieschen
26.09.2020
09:30 Uhr
HSV Dresden e.V.
HC Elbflorenz
SH Gymnasium Pieschen
26.09.2020
10:00 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
HK Banik Most
SH Gymnasium Pieschen
26.09.2020
10:30 Uhr
USV TU Dresden
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH Gymnasium Pieschen
26.09.2020
11:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
HK FCC Mésto Lovosice
SH Gymnasium Pieschen
26.09.2020
11:30 Uhr
HK Chomutov
HC Elbflorenz
SH Gymnasium Pieschen
26.09.2020
12:00 Uhr
USV TU Dresden
HK FCC Mésto Lovosice
SH Gymnasium Pieschen
26.09.2020
12:30 Uhr
TJ LOKOMOTIVA Louny
HK Chomutov
SH Gymnasium Pieschen
26.09.2020
13:00 Uhr
HSV Dresden e.V.
USV TU Dresden
SH Gymnasium Pieschen
26.09.2020
13:30 Uhr
HK FCC Mésto Lovosice
HC Elbflorenz
SH Gymnasium Pieschen
26.09.2020
14:00 Uhr
TJ LOKOMOTIVA Louny
HSV Dresden e.V.
SH Gymnasium Pieschen
26.09.2020
14:30 Uhr
HK Chomutov
USV TU Dresden
SH Gymnasium Pieschen
26.09.2020
15:00 Uhr
HC Elbflorenz
TJ LOKOMOTIVA Louny
SH Gymnasium Pieschen

Boys

HK FCC Mésto Lovosice
Terezinska 1032 
410 02 Lovosice

Girls

Handball Elbland e.V.
Elsterweg 9
01109 Dresden

Girls

DHK Baník Most
Tr. Budovatelu 112/7
434 01 Most

© Handball Elbe-Labe Liga. Alle Rechte vorbehalten.

Tento web používá cookies. Používáním našich služeb souhlasíte s používáním souborů cookie.